DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 05.05.2021 14:43:05 

Vždycky budeme stát na straně koní‚ i kdyby to mělo být proti lidem...

Moji koně

Moji nejlepší parťáci:

Alegro

 

  

Alegro, kterému nikdo neřekne jinak než Alík, je valach narozený v roce 2000 z matky Sidy po Przedswit XIII, po otci Puschkin s.v. Výkonnosti ve sportu dosáhl stupně "Z" v parkuru a stupně "L" v drezuře. Letos budeme spolu úctyhodných 17 let. Pracujeme na zlepšování jemnosti a harmonie, což je nekonečná cesta :o) 


Cash

Letos 11letý valášek - kříženec. Z matky Cookie, po otci Tango. Má v sobě chladnokrevníka, teplokrevníka a andalusana (a bůhví co ještě :o)

Je to velmi šikovný parťák do nepohody, koník pro všechno. Baví ho vše, co vymyslíte :o) má za sebou spoustu kurzů vedených Vaškem Bořánkem, několik klinik s německým trenérem Kay Wienrichem a jednu inspirativní kliniku s jedním z nejlepších horsemanů světa - Martinem Blackem (2019)


Aylen Harmony

Leny je letos osmiletý valach z plnokrevné matky Cenkeena, po hřebci paint horse CD Flyer. Jméno indiánského původu se hodí k jeho strakaté barvě, a v překladu znamená Čistá harmonie. S Lenym pracujeme na základním přiježdění. 

 

 

 

Sarah - prodaná

Čtrnáctiletá klisna tepolokrevného typu, kterou jsme v únoru roku 2010 obsedali. Je to velmi učenlivá, jemná a neskutečně charakterní klisna. V roce 2013 absolvovala tréninky na kurzech (Václav Bořánek, Kay Wienrich) a několik závodů na hobby úrovni endurance, Bludičky. Začalo ji také bavit skákání a rok 2014 jsme absolvovali drezurní výcvik s Vandou Bělinovou. Čistá duše, něžná víla. Mnoho mi dala, moc mne naučila. Sarah si užívá s novými, milujícími majiteli horských luk v Jeseníkách ve společnosti dalších dvou koní. 

 

 

Cenkeena - prodaná

19letá A1/1  ryzka, nejlepší učitelka jakou znám :o) v roce 2016 utrpěla vážný úraz, kdy měla přeraženou spodní čelist. 

Cenka našla svojí dobrou duši Šárku, ale bohužel po selhání srdíčka v roce  2017 byla uspána. Vzpomínáme na ni každý den s láskou a vděčností za čas, který jsme s ní mohli strávit.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz